Skip to content

Informacje

 

 

 

 

 

Sesję noworodkową można wykonać do 21 dnia życia Maluszka, ale najlepiej między 5- 14 dniem, ponieważ wtedy jego sen jest głęboki, a ciałko jeszcze bardzo elastyczne i łatwo je ułożyć w pozycje przypominającej te z brzuszka mamusi kiedy był zwinięty w kłębuszek.

Taka sesja trwa około 2-3 godzin. Zdjęcia wykonuję w moim studio. Ja zapewniam wszelkie potrzebne dodatki, malutkie ubranka, czapeczki, opaseczki, kocyki, akcesoria i tła. Rekwizyty  i dodatki są kupowane lub robione na zamówienie w Polsce oraz sprowadzane z USA. Aby dzidziuś nie zmarzł, pomieszczenie jest dogrzewane farelką. 

Mamusie proszę aby dzień, dwa przed sesją nie jadły nic ciężkostrawnego, tak by dzidziusia nie męczył ból brzuszka, który zakłócić może spokojny sen, oraz by zabrały ze sobą, smoczek, kocyk, sporo pieluszek tetrowych oraz wszelkie potrzebne artykuły do przewijania. Podcza sesji będzie czas na chwile spędzone z mamusią, przytulanie i karmienie Maleństwa. Ze względu na bardzo krótki okres w jakim takie fotografie można wykonać, termin na taką sesję najlepiej zarezerwować jeszcze w czasie ciąży, na miesiąc przed porodem. I najważniejszy jest spokój. Spokojna mama to również spokojny dzidziuś podczas sesji.

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego fotografia@marzenaknosala.pl

 

 

Sesję niemowlęcą wykonuje się od około 5 miesiąca do około roczku. Termin początkowy jest przybliżony, różny dla każdego niemowlaczka. Ważne jest aby maluch podnosił już stabilnie główkę i był z tego faktu zadowolony i uśmiechnięty. Czas trwania sesji to 1 godzina. Posiadam również dodatki dla niemowlaków w postaci ubranek, spódniczek, spodenek, majteczek, opaseczek i czapek, korespondujących z kolorystyką teł. Zdjęcia wykonuję w studio.

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego fotografia@marzenaknosala.pl 

 

 

 

Sesje dziecięce wykonuję dla dzieci od 1 do 5 lat. Czas trwania sesji  to około 1 godzina. Zdjęcia wykonuję w studio. Dysponuję ubrankami dla dziewczynek w postaci spódniczek , sukieneczek i opasek korespondujących z kolorystyką teł. Rodziców chłopców proszę by zabrali ze sobą spodnie, spodenki, ogrodniczki i koszulki bez nadruków, ze względu na bardzo ograniczoną ofertę rynkową tego typu akcesoriów dla większych chłopców.

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego fotografia@marzenaknosala.pl

 

 

 

 

Pakiet Pierwszy Roczek składa się z następujących etapów:

1. Sesja noworodkowa

2. Sesja niemowlęca w 5-6 miesiącu

3. Sesja niemowlęca w 8-9 miesiącu

4. Sesja dziecięca w 12-13 miesiącu

 

Na zakończenie możliwość wykonania fotoalbumu ze zdjęć powstałych podczas projektu.

 

 

 

 

Sesję ciążową najlepiej wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, kiedy brzuszek jest już okazały, a przyszła mama czuje się jeszcze dobrze. Czas trwania sesji to około 2 godziny. Dysponuję sukniami subtelnie eksponującymi kształty przyszłej mamy. Zachęcam do zabrania ze sobą również własnych ciuszków. 

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego fotografia@marzenaknosala.pl

 

 

 

 Sesję rodzinną można wykonać w Waszym domu, w studio lub w plenerze. Czas trwania sesji to około 1,5-2 godzin. Zdjęcia w plenerze najlepiej wykonywać od godziny 17 w porze letniej.

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego fotografia@marzenaknosala.pl

 

 

Aby zapoznać się z cennikiem zapraszam do kontaktu mailowego  fotografia@marzenaknosala.pl

 

 

 

Jeśli masz jakiś pomysł na zdjęcia i potrzebujesz fotografa, daj mi znać, razem zrealizujemy Twój projekt.

 

 

Zastanawiasz się nad idealnym prezentem na Chrzest Święty? Albo  z jakiejś innej okazji? Lub bez okazji ;-)
Możesz podarować sesję fotograficzną w prezencie.
Ty wręczasz piękne, ręcznie robione zaproszenie, które otrzymujesz ode mnie. Ja wykonuję zdjęcia które będą przepiękną pamiątką na długie lata, a obdarowane osoby są zachwycone otrzymanym prezentem :-)
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

 

 

 

 

Z każdej sesji wybieram najlepsze fotografie, każdą z nich starannie obrabiam i drukuję w formacie 13x18 oraz nagrywam na płytę. Płyta ma spersonalizowany nadruk w postaci jednego ze zdjęć z sesji. Zdjęcia są pakowane w przepiękne pudełeczko z okienkiem gdzie umieszczam jedno ze zdjęcieć z sesji.

 

Aby dopasować ofertę do Waszych potrzeb zapraszam do kontaktu 

telefonicznego  506 582 255,

mailowego fotografia@marzenaknosala.pl 

lub na facebooku 
https://www.facebook.com/marzenaknosalafotografia